یادگیری گرامر | سطح مبتدی | درس سوم | زمان حال استمراری

Grammar in use

یادگیری گرامر | آموزش زمان حال استمراری

برای آموزش گرامر و ساختار پایه‌ای جملات ما از سری کتاب‌های grammar in use استفاده می‌کنیم. آموزش‌ها از سطح پایه و مبتدی شروع می‌شوند، یعنی از کتاب basic این سری کتاب‌‌ها. من در کتاب “مبانی خودآموز زبان” و دوره‌ی “از صفر تا 100 یادگیری زبان در خانه” به صورت مفصل و با جزئیات همه‌ی موارد و نکات یادگیری گرامر همراه با منابع را قبلا توضیح داده‌ام. برای تسهیل کار شما زبان‌آموزان عزیزتصمیم گرفتم کتابی را که در دوره به شما معرفی کردم را از ابتدا تا انتها آموزش بدهم تا از چالش‌های یادگیری گرامر کاسته باشم.

اقدامات لازم جهت یادگیری بهتر:

  1. فایل پی دی اف این کتاب را از قسمت دانلود منابع میتوانید دانلود کنید.
  2. به آموزش‌های من خوب گوش کرده و بعد از درس گرفتن سعی کنید جمله‌هایی با آن ساختارها بسازید. هر چه این جملات شخصی تر و مربوط به شرایط و زندگی خودتان باشد ساختارها بهتر در ذهن می‌مانند.
  3. تمرین‌های درس را انجام داده و برای اطمینان از پاسخ صحیح از قسمت انتهایی کتاب برای چک کردن جواب‌ها استفاده کنید.
  4. نگاهتان را به گرامر تغییر دهید. گرامر چیزی نیست جز توانایی گذاشتن لغات در کنارهم به طوری که بتوانید به دقیق ترین شکل ممکن افکارتان را بیان کنید و قابل فهم باشید که بدون شک با تمرینات و توضیحات من این کار برایتان بسیار آسانتر خواهد شد. فقط کافیست از نکاتی که یاد میگیرید به طور مکرر در جملات استفاده کنید.

 

درس سوم یادگیری گرامر

این درس به توضیح زمان حال استمراری یا همان  present continuous  می‌پردازد. با استفاده از مثال‌های ساده و ملموس ساختار این زمان را شفاف سازی می‌کند و نکات نوشتاری استثنا را هم در پایان درس توضیح می‌دهد. به این استثنائات دقت کنید و حتما نوع نوشتاری ‌ آنها را تمرین کنید. تمارین درس را انجام داده تا هم به ابهامت ذهن خود در فهم ساختارها پی ببرید و هم از یادگیری کامل خود اطمینان حاصل کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره از طریق واتساپ