یادگیری گرامر | سطح مبتدی | درس دوم | سوالی کردن جمله ها

Grammar in use

یادگیری گرامر | نحوه سوالی کردن جملات با افعال to be

 

برای آموزش گرامر و ساختار پایه‌ای جملات ما از سری کتاب‌های grammar in use استفاده می‌کنیم. آموزش‌ها از سطح پایه و مبتدی شروع می‌شوند، یعنی از کتاب basic این سری کتاب‌‌ها. من در کتاب “مبانی خودآموز زبان” و دوره‌ی “از صفر تا 100 یادگیری زبان در خانه” به صورت مفصل و با جزئیات همه‌ی موارد و نکات یادگیری گرامر همراه با منابع را قبلا توضیح داده‌ام. برای تسهیل کار شما زبان‌آموزان عزیزتصمیم گرفتم کتابی را که در دوره به شما معرفی کردم را از ابتدا تا انتها آموزش بدهم تا از چالش‌های یادگیری گرامر کاسته باشم.

اقدامات لازم جهت یادگیری بهتر:

  1. فایل پی دی اف این کتاب را از قسمت دانلود منابع دانلود کنید.
  2. به آموزش‌های من خوب گوش کرده و بعد از درس گرفتن سعی کنید جمله‌هایی با آن ساختارها بسازید. هر چه این جملات شخصی تر و مربوط به شرایط و زندگی خودتان باشد ساختارها بهتر در ذهن می‌مانند.
  3. تمرین‌های درس را انجام داده و برای اطمینان از پاسخ صحیح از قسمت انتهایی کتاب برای چک کردن جواب‌ها استفاده کنید.
  4. نگاهتان را به گرامر تغییر دهید. گرامر چیزی نیست جز توانایی گذاشتن لغات در کنارهم به طوری که بتوانید به دقیق ترین شکل ممکن افکارتان را بیان کنید و قابل فهم باشید که بدون شک با تمرینات و توضیحات من این کار برایتان بسیار آسانتر خواهد شد. فقط کافیست از نکاتی که یاد میگیرید به طور مکرر در جملات استفاده کنید.

درس دوم یادگیری گرامر

در درس دوم حالت سوالی کردن جمله‌ها با افعال to be را یاد می‌گیرید. همینطور چگونگی سوال ساختن با کلمات سوالی مثل when, which, what, how… + to be verbs را نیز می‌آموزید. همانطور که می‌بینید این دروس قدم به قدم و به سادگی مطالب را ارائه می‌دهد. بنابراین با دقت، جمله‌سازی و انجام تمارین، بدون شک مطالب را یاد خواهید گرفت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره از طریق واتساپ