تقویت مهارت نوشتاری | درس دوم | Pre-writing

متاسفانه مهارت نوشتاری چه در آموزشگاه‌ها توسط اساتید و چه توسط زبان‌آموزان دراکثر مواقع نادیده گرفته می‌شود و همین بی‌توجهی در سطوح بالا و هنگام آزمون‌های بین‌المللی زبان‌آموزان را دچار استرس و چالش بزرگی می‌کند. برای برطرف کردن این مشکل من در اینجا تصمیم دارم کتاب Academic writing from paragraph to essay را که در دوره “از صفر تا صد یادگیری زبان در خانه” معرفی کرده بودم را برایتان آموزش خواهم داد. امیدوارم با توجه به نکاتی که بازگو می‌کنم تکنیک‌ها را به کار ببرید و مهارت نوشتاری که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است را به خوبی تمرین کرده و یاد بگیرید.

اقدامات لازم جهت یادگیری بهتر:

  1. فایل PDF این کتاب را از قسمت دانلود منابع دانلود کنید.
  2. تمرین‌هایی که در ویدئوها برای شما تعیین کردم را انجام دهید.
  3. برای تقویت مهارت نوشتاری راه‌کارهای بسیاری در دوره ” از صفر تا صد یادگیری زبان در خانه” ارائه کردم که اگر آنها را انجام دهید بدون شک در تقویت این مهارت و مقاله نویسی که در این دوره آموزش می‌دهم موفق‌تر خواهید شد.

درس دوم مهارت نوشتاری:

در درس دوم اولین قدم بعد از انتخاب موضوع  یعنی Pre-writing را به طور کامل و با مثال توضیح داده‌ام. پس از تماشای ویدئو آموزشی شما نیز موظف هستید این مرحله را در منزل انجام دهید و قدم به قدم با آموزش‌های من یک پاراگراف استاندارد را به اتمام برسانیم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره از طریق واتساپ