Notice: Undefined index: name in /home/english4/domains/englishvoice.ir/public_html/wp-content/plugins/unlimited-addons-for-wpbakery-page-builder/provider/core/visual_composer/unitevc_integrate.class.php on line 236
قدم سوم یادگیری زبان

قدم سوم یادگیری زبان

 

یادگیری گرامر زبان انگلیسی در هر زبانی یک مهارت ویژه به شمار می آید. چرا که با یادگیری گرامر زبان انگلیسی می توانید به راحتی بنویسید و صحبت کنید و به موثرترین روش ممکن ارتباط برقرار کنید.

خواندن قواعد دستور زبان می تواند خسته کننده باشد. شما باید زمانی را پیدا کنید،بنشینید، تمرکز کنید و قواعد را بارها و بارها بخوانید تا زمانی که آن ها را بفهمید. گوش دادن به توضیحات واضح گرامری که توسط مثال های مختلف دنبال شده است یک روش بسیارساده و سرگرم کننده به شمار می آید. شما می توانید در هر کجا و در هر لحظه به این درس های گرامری گوش دهید در خانه، ماشین، اتوبوس، زمانی که در حال پیاده روی هستید یا هر کجای دیگری که فکرش را بکنید!

همچنین یادگیری گرامر زبان انگلیسی به این روش، به شما کمک خواهد کرد که مجموعه ای از مهارت ها(لیسینیگ، ریدینگ، تلفظ تان) را هم زمان باهم تقویت کنید. هر گرامرپاد یک جزوه ی نوشتاری یا متنی دارد که شما می توانید آنچه را که توسط گرامرپاد می شنوید دنبال کنید ومی توانید از این جزوه به عنوان یک جزوه ی گرامر برای مرور آنچه که یاد گرفته اید استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + یازده =

مشاوره از طریق واتساپ