تقویت مکالمه انگیسی | درس اول | speak english like an american

speak english like an american

تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی

تا حالا توجه کردید که چرا با وجود سال‌ها کلاس زبان رفتن و حتی با نمرات خوب ترم‌ها را گذراندن باز در فهم بومی‌زبانان در فیلم‌ها و مکالامات واقعی به مشکل برمی‌خورید؟ یکی از دلایل مهم عدم آگاهی به زبان محاوره است. در کتاب‌هایی که در آموزش‌گاه‌ها تدریس می‌شوند، آموزش محدودی نسبت به اصطلاحات عامیانه داده می‌شود.

در این قسمت از آموزش‌ها من تصمیم گرفتم کتاب speak English like an American که مخصوص یادگیری اصطلاحات عامیانه و به روز امریکایی است را آموزش دهم. هر درس حاوی یک مکالمه با موضوع خاص می‌باشد و بعد از هر مکالمه تمامی اصطلاحات در مکالمه به همراه چند مثال توضیح داده شده.
من در ویدئوهای آموزشی ابتدا یک بار مکالمه را برای شما خوانده تا با کلیت فضا و موضوع و همچنین لحن و تلفظ کلمات و جملات آشنا شوید و در ادامه اصطلاحات به کار برده شده در جملات را توضیح می‌دهم.

سطح این مکالمات برای زبان‌آموزان متوسط به بالا می‌باشد. کتاب را از قسمت دانلود منابع تهیه و بعد از گرفتن آموزش‌ها چندین بار مکامات را با صدای بلند برای خود خوانده و سپس سعی کنید شما نیز با اصطلاحات، مکالمه‌ و یا جملاتی نظیر آن برای خود بسازید.
برای یادگیری و استفاده درست و آنی از هر چیزی که یاد می‌گیرید، لازم است که آن کلمه و یا اصطلاح را بارها بشنوید تا بتوانید بدون هیچ تلاشی از آن‌ها در مکالمات استفاده کنید. بنابراین سعی کنید بارها به ویدئوها در فواصل زمانی مختلف گوش کنید.

درس اول تقویت مکالمه انگلیسی

همه مکالمات در این کتاب درباره Johnson Family خانواده جانسون است. درس اول مکالمه‌ای بین Bob پدر خانواده و رئیسش Peter است. به دلیل اتفاقات اخیر که Bob نتوانسته با موفقیت کارها را به سرانجام برساند، رئیسش او را اخراج می‌کند. در این درس اصطلاحاتی مربوط به اخراج شدن از کار و مسائلی نظیر این در محیط کار را می‌آموزید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره از طریق واتساپ