تقویت مکالمه انگلیسی| درس چهارم | کاملا کاربردی

speak english like an american

تقویت مکالمه انگلیسی | درس چهارم

تا حالا توجه کردید که چرا با وجود سال‌ها کلاس زبان رفتن و حتی با نمرات خوب ترم‌ها را گذراندن باز در فهم بومی‌زبانان در فیلم‌ها و مکالامات واقعی به مشکل برمی‌خورید؟

یکی از دلایل مهم عدم آگاهی به زبان محاوره است. در کتاب‌هایی که در آموزش‌گاه‌ها تدریس می‌شوند، آموزش محدودی نسبت به اصطلاحات عامیانه داده می‌شود.

در این قسمت از آموزش‌ها من تصمیم گرفتم کتاب speak English like an American که مخصوص یادگیری اصطلاحات عامیانه و به روز امریکایی است را آموزش دهم. هر درس حاوی یک مکالمه با موضوع خاص می‌باشد و بعد از هر مکالمه تمامی اصطلاحات در مکالمه به همراه چند مثال توضیح داده شده.
من در ویدئوهای آموزشی ابتدا یک بار مکالمه را برای شما خوانده تا با کلیت فضا و موضوع و همچنین لحن و تلفظ کلمات و جملات آشنا شوید و در ادامه اصطلاحات به کار برده شده در جملات را توضیح می‌دهم.

سطح این مکالمات برای زبان‌آموزان متوسط به بالا می‌باشد. کتاب را از قسمت دانلود منابع تهیه و بعد از گرفتن آموزش‌ها چندین بار مکامات را با صدای بلند برای خود خوانده و سپس سعی کنید شما نیز با اصطلاحات، مکالمه‌ و یا جملاتی نظیر آن برای خود بسازید.
برای یادگیری و استفاده درست و آنی از هر چیزی که یاد می‌گیرید، لازم است که آن کلمه و یا اصطلاح را بارها بشنوید تا بتوانید بدون هیچ تلاشی از آن‌ها در مکالمات استفاده کنید. بنابراین سعی کنید بارها به ویدئوها در فواصل زمانی مختلف گوش کنید.

  • توجه: هر گونه سوالی داشتید درقسمت نظرات سوال خود را بپرسید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره از طریق واتساپ