Notice: Undefined index: name in /home/english4/domains/englishvoice.ir/public_html/wp-content/plugins/unlimited-addons-for-wpbakery-page-builder/provider/core/visual_composer/unitevc_integrate.class.php on line 236
تقویت مکالمه انگلیسی | درس دوم | Speak english like an american

تقویت مکالمه انگلیسی | درس دوم | Speak english like an american

تقویت مکالمه زبان انگلیسی درس دوم

تا حالا توجه کردید که چرا با وجود سال‌ها کلاس زبان رفتن و حتی با نمرات خوب ترم‌ها را گذراندن باز در فهم بومی‌زبانان در فیلم‌ها و مکالامات واقعی به مشکل برمی‌خورید؟ یکی از دلایل مهم عدم آگاهی به زبان محاوره است. در کتاب‌هایی که در آموزش‌گاه‌ها تدریس می‌شوند.

آموزش محدودی نسبت به اصطلاحات عامیانه داده می‌شود. در این قسمت از آموزش‌ها من تصمیم گرفتم کتاب speak English like an American که مخصوص یادگیری اصطلاحات عامیانه و به روز امریکایی است را آموزش دهم. هر درس حاوی یک مکالمه با موضوع خاص می‌باشد و بعد از هر مکالمه تمامی اصطلاحات در مکالمه به همراه چند مثال توضیح داده شده.

من در ویدئوهای آموزشی ابتدا یک بار مکالمه را برای شما خوانده تا با کلیت فضا و موضوع و همچنین لحن و تلفظ کلمات و جملات آشنا شوید و در ادامه اصطلاحات به کار برده شده در جملات را توضیح می‌دهم.

سطح این مکالمات برای زبان‌آموزان متوسط به بالا می‌باشد. کتاب را از قسمت دانلود منابع تهیه و بعد از گرفتن آموزش‌ها چندین بار مکامات را با صدای بلند برای خود خوانده و سپس سعی کنید شما نیز با اصطلاحات، مکالمه‌ و یا جملاتی نظیر آن برای خود بسازید.

  • برای یادگیری و استفاده درست و آنی از هر چیزی که یاد می‌گیرید، لازم است که آن کلمه و یا اصطلاح را بارها بشنوید تا بتوانید بدون هیچ تلاشی از آن‌ها در مکالمات استفاده کنید. بنابراین سعی کنید بارها به ویدئوها در فواصل زمانی مختلف گوش کنید.
  • توجه: شاید در حین این آموزش‌ها سوالاتی به ذهنتان بیاید حتما در قسمت نظرات بپرسید تا جواب داده شود و زبان آموزان دیگر نیز بتوانند استفاده کنند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =

مشاوره از طریق واتساپ