تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

انواع روش های تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

با ورود به هر آموزشگاه یا ثبت نام دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی قطعا از شما آزمونی مبنی بر مشخص کردن سطح توانایی زبانتان گرفته می شود. استاندارد بودن سوالات در این آزمون‌ها بسیار مهم است. تعیین سظح زبان انگلیسی پابه ورود شما به دوره زبان آموزی شماست.

معمولا سوالات تعیین سطح در آموزشگاهها به صورت شفاهی اند و از طریق کارشناس آموزش از شما پرسیده می‌شود. اما در سایت صدای انگلیسی  آزمون تعیین سطع بصورت سوالات گزینه‌ای است و بعد از پاسخ دادن آنلاین سطح شما مشخص شده و بر طبق نمره به شما کتاب و دوره مورد نظر پیشنهاد میشود.

تعیین سطح آنلاین زبان

اهمیت تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

برخی افراد عقیده دارند که آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به دردشان نمیخورد چرا که فکر می کنند هیچ چیز از زبان نمی دانند و باید از مبتدی ترین سطح شروع کنند. ولی این تفکر اشتباهی است چرا که هر چقدر هم که زبان ندانید قطعا سال ها در مدرسه زبان انگلیسی را مطالعه کرده‌اید و دایره لغات محدودی دارید و اطلاعات پایه‌ی زبان را میدانید.

با انجام تعیین سطح به دوره مخصوص خود ارجاع داده میشوید و در وقت و هزینه‌تان صرفه جویی قایب توجهی می‌شود. در ویدئو زیر مراحل انجام تعیین سطح از طریق سایت British Council به صورت کامل توضیح داده شده است. بعد از تماشای ویدئو به لینک مورد نظر مراجعه و تعیین سطح خود را به دقت انجام دهید.

 

 

آزمون تعیین سطح

مشاوره از طریق واتساپ